Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Oyunhaber.org, sitemizde adı geçen dosyaları barındırmamaktadır. Sitede sadece bu dosyaların linkleri verilmektedir. Bu linklerin yasalara aykırı kullanımı siteyi, site sahip ve yöneticilerini değil, kullanıcıları bağlar! Hak sahibinin talebi durumunda linkler derhal siteden kaldırılacaktır.

Sitemizde bulunan oyun haberleri, oyun resimleri, oyun videoları vb. materyaller sadece tanıtım amaçlı olup oyun, program vb. materyallerin resmi sitelerinden sadece tanıtım amaçlı olarak alınmıştır. Sitemizde illegal, kanuna aykırı, yasadışı vb. materyaller bulundurulmamaktadır.

Oyun, program vb. materyallerin resmi hak sahiplerinin sitemize yazılı olarak mail ile ulaşması halinde en kısa sürede hak sahibi oldukları materyalleri sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır. Aşağıdaki mail adresinden lütfen iletişime geçiniz.

mail: info@oyunhaber.org

Site üzeri mesaj yaz

Bu sitede yayınlanan yazılarda verilen eklemeler, eklentiler, düzenlemeler, programlar, program ayarlamaları ve kullanımları ve bunlardan doğacak zararlar siteyi, site sahip ve yöneticilerini değil, kullanıcıları bağlar! Sitemizi kullanan tüm kullanıcılar yukardaki uyarıları kabul etmiş sayılır.

09.10.2022 Tarihinde Güncellenmiştir.