Borderlands

New Tales from the Borderlands Hangi Bilgisayar da Çalışır

New Tales from the Borderlands Hangi Bilgisayar da Çalışır?

Gearbox Software tarafından yaratılan 2K Games tarafından yayınlanan Sevilen birinci kişi nişan oyunu olan Borderlands oyunu yakın zamanda yayınlanacak. New Tales from the Borderlands Hangi Bilgisayar da Çalışır,  minimum sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimleri ve oyun severlerin oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça sordukları ”benim bilgisayarım bu oyunu açar mı?” sorusuna 2K Games ve Gearbox Sotfware tarafından açıklamalar geldi. İlk izlenimler; aşırı derece güçlü bilgisayar gereksinimleri gözükmemektedir. Detaylar aşağıda yer almaktadır.

Borderlands
Borderlands

 

New Tales from the Borderlands Sistem Gereksinimleri

AÇIKLAMA MİNİMUM ÖNERİLEN
İŞLETİM SİSTEMİ Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
İŞLEMCİ Intel Core i5-4690K veya AMD Ryzen 3 1300X Ryzen 5 3600, Core i7-8700
BELLEK 8 GB RAM 16 GB RAM
EKRAN KARTI NVIDIA GeForce GTX 960 (4 GB) veya AMD Radeon RX 470 (4 GB) RX5700 (8GB), RTX 2070 (8GB)
HARDDİSK 30 GB Kullanabilir Alan 30 GB kullanılabilir alan
DirectX DirectX 12 DirectX 12
Borderlands3
Borderlands3

 

New Tales from the Borderlands Konusu

Gelecekteki Pandrora adlı gezegende geçen serinin devam eden oyununda. İsmi Anu olan bilim adamı ve Anu’nun kardeşi olan Octavio ayrıca Fran adında diğer karakterin başlarından geçen olayların hikaye edileceği duyumlar arasında. Hikaye de bu üçlü grup bir kristal arıyorlar, aradıkları kristalin iyileştirme gücü olduğu şöyleniyor.  Tabi bu kristali ararken karşılarında bu kristale sahip olmak isteyen büyük bir şirket ile de amansız bir mücadele içine girecek.

Hikaye devam ettikçe belirli süreçte bu üç ana karakteri dönüşümlü olarak kullanacak ve hikaye katkısı olan hareket ve diyaloglarda seçme sansımız olacak. Oyunda insanlar yaratıklar ve robotlar gibi çeşitli düşmanlar ile kıyasıya savaşlar ve mücadeleler içinde olmamız gerekmektedir. Ara sıra ekranda çıkacak tuş ve tuş kombinasyonlarına basmamız gerekebilecek.

 

Oyunun çıkış tarihi 21 Ekim 2022 gözükmekte oyunda Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Steam Linki için Tıklayın

 

 

 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir