Rising Hell
|

Epic Games 8 Ekim Ücretsiz Rising Hell

Epic Games sitesinin haftalık olarak ücretsiz dağıttığı oyunlarda bu hafta normal fiyatı 17 Lira olan Rising Hell oyunu 13 Ekim’e kadar ücretsiz olarak indirebilir yada kütüphanenize ekleyerek ömür boyu ücretsiz bir şekilde istediğinizde bilgisayarınıza indirerek oyunu oynayabilirsiniz. Oyunun minimum sistem gereksinimleri olarak çoğu kullanıcıyı üzmeyecek şekilde günümüz bilgisayarlarında hepsinde açılacak ve eski bilgisayarların da bir çoğunda sorunsuz oynanabilecek bir sistem kaynağı istediğini de belirtmekte fayda var. çift çekirdek bir işlemci, 2 GB ram, 512 gb bir ekran kartı ve sisteminizde 700 MB gibi boş alan bulunması oyunu yüklemeniz için yeterli gelecektir.

Epic Games sitesinden daha önce oyun indirmediyseniz buraya tıklayın.

Rising Hell
Rising Hell

 

Rising Hell, adrenalin yüklü aksiyon ve sayısız gotik heavy metal parçasıyla dolu bir rogue-lite dikey platform oyunudur. Kana susamış şeytan sürüleriyle savaşırken, sürekli değişen cehennemden tırmanarak çık.
Rising Hell
Rising Hell

 

CEHENNEMDEN KAÇIŞ
Yoluna çıkan kana susamış şeytan sürüleriyle savaş ve cehennemden kaçmaya bak. Bir yandan da yeni karakterlerin ve yeteneklerin kilidini açarak, rastgele oluşturulmuş ve sürekli değişen cehennemde kaos yarat!
Heavy metal müzikler ve pikselli çılgınlık eşliğinde korkutucu cehennemin derinliklerinden kaçacaksın. Böceklerin istila ettiği Beelzebub’s Lair’la ve tuhaf yaratıklarla, baş düşmanlarla ve canlı tuzaklarla dolu başka cehennem çukurları karşına çıkacak. Zincirleme kombinasyonlar, zıplama manevraları ve yetenek geliştirme, bu adrenalin yüklü dikey platform oyununda cehennemden çıkman için çok önemli.
Rising Hell
Rising Hell

ÖZELLİKLER
Dikey Rogue-lite: Varlığını sürekli hissettiren ölüm tehdidi yüzünden damarlarına adrenalin pompalanırken yöntemsel olarak oluşturulmuş, sürekli değişen cehennemden tırmanarak kaç.
Destansı Baş Düşmanlarla Yapılan Savaşlar: Dagon ve Beelzebub gibi devasa kadim iblisleri öldür.
Farklı Oyun Modları: Hepsinin kendi liderlik tabloları olan hikaye ve meydan okuma modlarından istediğini seç.
Kilidi Açılabilir Karakterler: Farklı oyun tarzları ve stratejilere sahip farklı karakterlerle oyna ve kilitlerini aç.

 

Rising Hell Oyunu indirmek için Buraya Tıklayın

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir