call of duty

Call of Duty: Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Modern Warfare 2

Oyun severlerin merakla beklediği 2022’nin beklenen oyunlarından olan Call of Duty: Modern Warfare 2 oyunu için sistem gereksinimleri belli oldu. Sizde ”benim bilgisayarım Call of Duty: Modern Warfare 2 açar mı” gibi sorular soruyorsanız doğru yerdesiniz. Minimum sistem gereksinimlerine baktığımızda 3. nesil i5 işlemci ve gtx serinin 960 modeli ile oyunu minimum seviyede olsa da, oyunu düşük grafik ayarlarında oynayabilirsiniz. Tabi daha detaylı olarak minimum sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimleri konunun devamında, sayfanın en altında detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

cal-of-duty
Modern Warfare 2

Oyun Hakkında

Call of Duty Modern Warfare 2 tekrar sahalara geri dönen görev timi 141 Operatör benzersiz bir küresel savaş alanında buluyoruz kendimizi. Küçük ölçekli ama büyük rizikolar ile gizli operasyonlardan, gizli harekatlara kadar bir birinden hareketli bölümde arkadaşların ile beraber savaşın içinde olacaksın.

Düzenlenen silah tutma mekanikleri, yapay zekanın gelişmesi, silah atölyesinin modernleşmesi, grafiksel ve sistematik bir grup yenilik ile gelişmiş oyun mimarisi ile oyunun geliştiricisi Infinity Ward Call of Duty serisinde oyun severleri için çıtayı arşa çıkartıyor.  Oyunda Tek oyuncu senaryo modu, gerçek savaş heyecanını derinlemesine hissedeceğiniz çok oyuncu modu ve hikaye odaklı eşli oynayabileceğiniz eşli Spec Ops sizleri bekliyor.

Oyunun 28 Ekim tarihinde yayınlayacağını hatırlatır, oyun severler için ön satışının Steam tarafından satışa çıkmıştır. Fiyat olarak yine son zamanlarda alışmak istemesek te yavaş yavaş görmeye alıştığımız oyun severleri üzecek rakamlar ile karşımıza çıkan oyunun ön satış başlangıç fiyatı 1099 Lira etiketi ile Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

Modern Warfare 2
Modern Warfare 2

Sistem Gereksinimleri

AÇIKLAMA MİNİMUM ÖNERİLEN
İŞLETİM SİSTEMİ Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
İŞLEMCİ Intel Core i5 3570 / AMD Ryzen 5 1600X Intel Core i7-4770K veya AMD Ryzen 7 1800X
BELLEK  16 GB RAM 16 GB RAM
EKRAN KARTI NVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Radeon RX 470 NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580
HARDDİSK 25 GB kullanılabilir alan 25 GB kullanılabilir alan
SES KARTI DirectX uyumlu DirectX uyumlu

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir