Darkwood

13 Ekim Epic Games Ücretsiz Oyunu Darkwood

Darkwood

Epic Games 13 Ekim’de yayınlanan ücretsiz oyunlarından biri olan Darkwood oyun severler için 1 hafta için 20 Ekime kadar ücretsiz bir şekilde Epic Games sitesinden ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilir ve ömür boyu ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Oyunun ücretsiz yayınlanmadan önceki fiyatı Epic Games sitesinde 23 TL, yine popüler oyun sitelerinden Steam’de 24 TL fiyat etiketi ile oyun severler ile buluştuğunu hatırlatırız. Oyunu çift çekirdek bir işlemci, 4 GB ram ve Geforce 8800 gibi eski bir kart ile oynanabilmesi eski bir çok bilgisayar ile oyunu oynayabileceğiniz anlamına gelmektedir.

13 Ekim tarihinde diğer oyunu indirmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

darkwood
darkwood

Darkwood Hakkında Kısa Bilgi

Hayatta kalma oyunu sevenler için güzel bir alternatif olan Darkwood’da zengin ve sürekli değişen serbest dolaşım dünyasına adım atın. Akşamları barınağınıza çekilik günün ilk ışıklarına kadar hayatta kalmak için dualar edin.

Oynanması biraz korkutucu olan bu hayatta kalma oyununda görüş açınız yukarıdan aşağı doğru. Ürkütücü ormanları keşfedin, malzemeler toplayın, silahlar icat edin ve yeni keşiflere yelken açın. Geceleri mutlaka kendinizi dışardaki tehlikelerden koruyacak bir sığınağa girmeyi unutmayın. Sığınağınızın önüne barikatlar ve tuzaklar ile ekstra güvenlik önlemleri sabahın ilk ışıklarını görebilmeniz için çok faydalı olacağını asla unutmayın.

darkwood
darkwood

Sistem Gereksinimleri

AÇIKLAMA MİNİMUM ÖNERİLEN
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Vista 
Windows 10 64-bit
İŞLEMCİ Intel Core 2 Duo 2.8Ghz yada üstü intel i3
BELLEK 4 GB RAM 8 GB RAM
EKRAN KARTI GeForce 8800GT / ATI Radeon HD 4850
GeForce GTX 660
HARDDİSK 6 GB kullanılabilir alan 6  6 GB kullanılabilir alan

 

Epic Games Sitesinden indirmek için Tıklayınız

 

Epic Games sitesinden daha önce oyun indirmediyseniz buraya tıklayın.

Similar Posts

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir